آموزش عکاسی, آموزش نورپردازی, اموزش عکاسی پرتره, اموزشگاه عکاسی صنعتی

برنامه های آموزش عکاسی و آموزش نورپردازی و زیرمجموعه های آن به صورتی است که هنرجویان در یک دوره کاملا کاربردی و حرفه ای شرکت میکنند. آموزش عکاسی, آموزشگاه عکاسی, آموزشگاه نورپردازی

دوره های آمورش عکاسی

آموزش عکاسی، آموزشگاه عکاسی » آموزش عکاسی, آموزش نورپردازی, اموزش عکاسی پرتره, اموزشگاه عکاسی صنعتی
 

آموزش عکاسی دیجیتال

آموزش عکاسی
آموزش عکاسی دیجیتال آموزش عکاسی

  آموزش عکاسی

آموزش عکاسی و نورپردازی » آموزش عکاسی، آموزشگاه عکاسی

آموزش عکاسی، آموزشگاه عکاسی׀ آموزش عکاسی، آموزشگاه عکاسی

آموزش عکاسی در کشورهای پیشرفته شروع یک سرمایه گذاری برای وارد شدن به بازار تجاری است و البته پلان های آموزش عکاسی هم بر همین مبنا طراحی میشود ولی متأسفانه در کشور ما از یک طرف مدرک گرایی و از طرف دیگر استفاده از موارد آموزش عکاسی که در دنیای امروز کاربردی در جامعه عکاسی ندارد باعث این شده است که سطح علمی و عملی فارغ التحصیلان دانشگاه در این رشته به شدت پایین باشد بطوریکه فارغ التحصیلان رشته عکاسی و خیلی از رشته ها برای به روز کردن اطلاعات خود بعد از دانشگاه ها به سراغ آموزشگاه و مدرسین عکاسی بروند.

 

در این میان نقش آموزشگاه های عکاسی که صرفا به خاطر سود بیشتر، از اساتیدی استفاده میکنند که اکثرا فقط کار تئوری کرده اند و در مارکت عکاسی نقشی ندارند نمیتواند پاسخگوی یک فرد مستعد برای وارد شدن به بازار عکاسی باشد و البته اعتقادمان بر این است که مدرسین میبایست علاوه بر بار علمی بالا در مارکت شاخه عکاسی مورد نظر فعالیت داشته باشند تا بتوانند هنرجویانی تربیت کنند که در شاخه مورد نظر بتوانند از بقیه رقبا پیشه گرفته و متمایز باشند.

 

دوره های آموزش عکاسی، نورپردازی و ....

آموزش عکاسی و زیر مجموعه های آن به صورت دوره های  فشرده، غیر فشرده و کارگاهی (ورک شاپ) برای هنر جویان تازه کار، عکاسان و آتلیه داران طراحی شده است تا تمامی دوستان که از شهر ها و کشورهای مختلف تشریف می آورند بتوانند در این دوره ها شرکت کنند.

 

کارگاه های و سمینارهای آموزش عکاسی، نورپردازی و فتوشاپ در سطوح حرفه ای

این کارگاه ها بیشتر برای عکاسان آتلیه داران و هنرجویانی که دوره های آموزش عکاسی را گذرانده اند طراحی شده است تا شرکت کنندگان بتوانند سطح سواد خود را ارتقا بخشند تا در بازار رقابتی از قافله عقب نمانند و همچنان بتوانند بعنوان یک حرفه ای به کار خود ادامه دهند و درآمد خود را بهبود بخشند

تورهای آموزشی داخل کشور

جهت افزایش بار فنی عکاسی در فضای باز تورهای مختلفی طراحی میشود که هنرجویان توسط استفاده از این تورها میتوانند به تجربیات و اندوخته های خود بیافزایند.

تورهای آموزشی خارج از کشور

برخلاف خیلی از تورهای عکاسی، نورپردازی و مدلینگ که بیشتر قصد یک سفر در کنار یک آموزش سطحی از عکاسی است تورهای خارج از کشور ما بیشتر در جهت ارتقا سطح فنی عکاسان پرتره و نزدیکی به سطح عکاسان حرفه ای بین الملل است.

آشنایی با نحوه کار مدل های حرفه ای- استفاده از عاسان و تجربیات عکاسان مد بین المللی- آنالیز استودیوها و تجهیزات مورد استفاده عکاسان حرفه ای بین المللی اهدافی بود که در تور بلغارستان سال 2014 با کیفیت بالا انجام گرفت

اصول آموزشی ما

برنامه های آموزش عکاسی و زیرمجموعه های آن به صورتی است که هنرجویان در یک دوره کاملا کاربردی و حرفه ای شرکت میکنند تا بعد از پایان دوره بتوانند از لحاظ فنی از خیلی از عکاسانی که مشغول به فعالیت هستند پیشه بگیرند( دلیل این ادعا آشنایی کامل از سطح فنی عکاسان و نحوه آموزش کاملا کاربردی و حرفه ای در دوره های مختلف آموزش عکاسی است.

 

 

پشتیبانی

یک آموزش خوب هیچ وقت با تمام شدن دوره به اتمام نمی رسد در اصل پایان دوره بمنزله پایان ارتباط نیست از آنجایی که هر هنرجویی بعد از اتمام دوره ودر حین کار حرفه ای ممکن است دچار مشکل شود ما به طریقه های مختلف در کنار شما خواهیم بود تا شما به شغل موردنظر دست یابید و در حین کار هم از راهنمایی ها و مشاورت با ما استفاده کنید تا بتوانید این مسیر رو به خوبی طی کنید.

 

 

تمامی دوره های ما کاملا حرفه ای و بنا بر نیاز بازار کار طراحی شده است از این رو اگر در خود پشتکار می بینید با تماس بگیرید.

 

عکاسی و نورپردازی

 

مشاوره: 88483567-021

روزهای تعطیل و غیر اداری تا 10 شب : 09351380604

 

 

 

instagram:majidnasiri77

بر روی آیکون زیر کلیک کنید

 

 اینستاگرام عکاسی

 

برای وارد شدن به فیسبوک مجید نصیری

بر روی آیکون زیر کلیک کنید

 

فیسبوک عکاسی

 

 

 

 

برگشت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آموزش عکاسی, آموزش عکاسی دیجیتال, آموزش نورپردازی, آموزشگاه عکاسی, آموزشگاه عکاسی دیجیتال, آموزشگاه نورپردازی, دوره آموزش عکاسی, دوره جامع عكاسي, دوره عکاسی, فیگور, مدلینگ

 

آموزش عکاسی مجید نصیری در فیسبوک آموزش عکاسی مجید نصیری در اینستاگرام

  

All Right Reserved 2013,Majid Nasiri , Design by www.adco.ir

Link Require Resolution 1024×768 or Higher

www.MajidNasiri.ir

پویایی و حرکت