آموزش عکاسی, آموزش نورپردازی, اموزش عکاسی پرتره, اموزشگاه عکاسی صنعتی

برنامه های آموزش عکاسی و آموزش نورپردازی و زیرمجموعه های آن به صورتی است که هنرجویان در یک دوره کاملا کاربردی و حرفه ای شرکت میکنند. آموزش عکاسی, آموزشگاه عکاسی, آموزشگاه نورپردازی

دوره های آمورش عکاسی

آموزش عكاسي در برف » آموزش عکاسی, آموزش نورپردازی, اموزش عکاسی پرتره, اموزشگاه عکاسی صنعتی
 

آموزش عکاسی دیجیتال

آموزش عکاسی
آموزش عکاسی دیجیتال آموزش عکاسی

  آموزش عکاسی

آموزش عکاسی و نورپردازی » اخبار و مقالات » عكاسي » آموزش عكاسي در برف

آموزش عكاسي در برف׀ آموزش عكاسي در برف

 

 

 

 

 

 

 

آموزش عكاسي در برف 

 

 

 

نكاتى درباره اينكه بتوانيد عكس هايي زيبا از برف بدست آوريد .

 

         

 

فوكوس اتوماتيك :زمانى كه همه چيز سفيد است كمك ميكند تا بر چيزى تاريك فوكوس كنيد مانند پوستى كه در زير شاخه اي از برف در يك شاخه ى درخت است سيستم فوكوس اتوماتيك نياز به تمركز دارد و ممكن است يك تپه ى كاملا سفيد برف باعث مشكل شود. 

 

شاتر را نيمه نگه داريد اگر نقطه ى فوكوس قفل نشود نقطه ى فوكوس خود را به يك نقطه ى تيره تر انتقال دهيد و دوباره امتحان كنيد. 

 

         

 

نورسنجى را بر اساس موضوعى با نورى متوسط انجام دهيد و مد نورسنج دوربين خود را در حالت spot يا portial قرار دهيد. 

 

تنظيمات دوربين خود را در حالت Raw قراردهيد هنگامى كه در حالت raw عكس ميگيريد در ويرايش عكس بيشتر كار خواهيد كرد. 

جبران نوردهى :دوربين شما سعى ميكند خاكسترى بنظر برسد بنابراين جبران نوردهى خود را به +1 يا +2 تنظيم كنيد اين باعث ميشود برف سفيد باشد و از تاريك شدن عكس جلوگيرى ميكند. و همچنين ميتوانيد در ويرايش عكس جبران نوردهى را تنظيم كنيد.

 

 حالت الويت ديافراگم را انتخاب كنيد (در كانن AVودر نيكون A) به شما اين امكان را ميدهد كه عمق ميدان خود را به سرعت تغيير دهيد.  

 

 

باترى خود را گرم نگه داريد وسعى كنيد از دو يا چند باترى استفاده كنيد.

نور ميتواند به سرعت تغيير كند آفتاب و سايه و زيبايي درام را به يك صحنه ي برفى اضافه كنيد. بازچشم انداز ها بازى كنيد از ديدگاه هاى مختلف عكاسي كنيد. پهنه ى برف را بر زمين نشان دهيد. 

بازى با سرعت شاتر سريع ميتوانيد سقوط برف را در هوا قراردهيد و با سرعت شاتر آهسته ميتوانيد دانه ها را به رگه هاى بلند سفيد تبديل كنيد. 

 

 

        


ثبت بوكه: يك روز زمستانى آفتابي زمان خوبى براى ايجاد بوكه است. باوجود برف و يخ درخشان بيش از حد سخت نيست براى ايجاد بوكه در عكس هاى خود به دنبال موضوعى هستيد كه در پس زمينه چيزى روشن يا براق است. اين ميتواند نور منعكس شده از يخ ،ذوب برف، و يا برخى از لكه هاى خورشيدى باشد از يك ديافراگم باز f/3.  f/5 استفاده كنيد و مطمئن شويد كه فاصله بين موضوع شما واشياى پس زمينه ي براق وجود دارد. با عمق كم عمق ميدان موضوع شما در فوكوس قرارخواهد  گرفت اما اشيا در پس زمينه نخواهند بود و اين بوكه را ايجاد ميكند.

 


 

 

 

 

برگشت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آموزش عکاسی, آموزش عکاسی دیجیتال, آموزش نورپردازی, آموزشگاه عکاسی, آموزشگاه عکاسی دیجیتال, آموزشگاه نورپردازی, دوره آموزش عکاسی, دوره جامع عكاسي, دوره عکاسی, فیگور, مدلینگ

 

آموزش عکاسی مجید نصیری در فیسبوک آموزش عکاسی مجید نصیری در اینستاگرام

  

All Right Reserved 2013,Majid Nasiri , Design by www.adco.ir

Link Require Resolution 1024×768 or Higher

www.MajidNasiri.ir

پویایی و حرکت