آموزش عکاسی, آموزش نورپردازی, اموزش عکاسی پرتره, اموزشگاه عکاسی صنعتی

برنامه های آموزش عکاسی و آموزش نورپردازی و زیرمجموعه های آن به صورتی است که هنرجویان در یک دوره کاملا کاربردی و حرفه ای شرکت میکنند. آموزش عکاسی, آموزشگاه عکاسی, آموزشگاه نورپردازی

دوره های آمورش عکاسی

فیلتر بایر » آموزش عکاسی, آموزش نورپردازی, اموزش عکاسی پرتره, اموزشگاه عکاسی صنعتی
 

آموزش عکاسی دیجیتال

آموزش عکاسی
آموزش عکاسی دیجیتال آموزش عکاسی

  آموزش عکاسی

آموزش عکاسی و نورپردازی » اخبار و مقالات » اخبار » فیلتر بایر

فیلتر بایر׀ فیلتر بایر

 

 

Bayer filter 

 

 

یک فیلتر رنگ یک عکس را پوشش می دهد و به طور معمول تعداد عکس ها و از این رو، فیلتر های رنگی یکسان به تعداد پیکسل های سنسور معادل است. برای حسگر به 'دیدن' رنگ باید اطلاعات قرمز، سبز و آبی را ضبط کند. یک فیلتر بایر از حساسیت رنگ چشم انسان تقلید می کند . همچنین تغییراتی وجود دارد که برای مثال دو سایه سبز، مانند سبز و زمرد وجود دارد. بعضی از فیلترهای بایر اصلاح همچنین فیلترهای روشن را شامل می شوند که برخی از آن ها سبز است تا حساسیت حسگر را بهبود بخشد.

 

                  

 

هنگامی که تصویر گرفته می شود، دوربین ابتدا یک فایل تصویری از پیکسل های قرمز، سبز و آبی با هر تراکم متفاوت ایجاد می کند. این اساسا یک فایل خام است. موتور پردازش تصویر دوربین یا نرم افزار پردازش خام شما رنگ RGB مصنوعی را به رنگ طبیعی تبدیل می کند از طریق یک فرایند که گاهی اوقات به عنوان مرحله ی demosaic شناخته می شود.

 

اطلاعاتی از پیکسل های همسایه برای استفاده از یک محاسبه برای نشان دادن یک رنگ «درست» برای یک پیکسل داده شده استفاده می شود. 

 

با این حال فیلتر فیلترینگ در همه دوربینها نیست. یک استثناء سنسور Foveon است که تمام سه فیلتر قرمز، سبز و آبی را برای روشن شدن هر عکس و هر پیکسل در اختیار شما قرار می دهد. در مورد کاغذ، سنسورهای Foveon دارای وضوح رنگی بالاتری هستند. 

 


 

 

 

 

برگشت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آموزش عکاسی, آموزش عکاسی دیجیتال, آموزش نورپردازی, آموزشگاه عکاسی, آموزشگاه عکاسی دیجیتال, آموزشگاه نورپردازی, دوره آموزش عکاسی, دوره جامع عكاسي, دوره عکاسی, فیگور, مدلینگ

 

آموزش عکاسی مجید نصیری در فیسبوک آموزش عکاسی مجید نصیری در اینستاگرام

  

All Right Reserved 2013,Majid Nasiri , Design by www.adco.ir

Link Require Resolution 1024×768 or Higher

www.MajidNasiri.ir

پویایی و حرکت