آموزش عکاسی, آموزش نورپردازی, اموزش عکاسی پرتره, اموزشگاه عکاسی صنعتی

برنامه های آموزش عکاسی و آموزش نورپردازی و زیرمجموعه های آن به صورتی است که هنرجویان در یک دوره کاملا کاربردی و حرفه ای شرکت میکنند. آموزش عکاسی, آموزشگاه عکاسی, آموزشگاه نورپردازی

دوره های آمورش عکاسی

چه سافت باکس های خوب هستند؟ » آموزش عکاسی, آموزش نورپردازی, اموزش عکاسی پرتره, اموزشگاه عکاسی صنعتی
 

آموزش عکاسی دیجیتال

آموزش عکاسی
آموزش عکاسی دیجیتال آموزش عکاسی

  آموزش عکاسی

آموزش عکاسی و نورپردازی » اخبار و مقالات » نورپردازي » چه سافت باکس های خوب هستند؟

چه سافت باکس های خوب هستند؟׀ چه سافت باکس های خوب هستند؟

 

 

 

 

 

 

چه سافت باکس های خوب هستند؟

 

سافت باکس وسایلی هستند که برای عکاسان یک نور نرم و کم کنتراست را به ارمغان میاورد در انتخاب سافت باکس ها دقت زیادی داشته باشید یا از کسی که بهش اعتماد دارید خرید کنید.

 

هر چه مساحت یک سافت باکس بیشتر باشد نور نرم تر و کم کنراست تری برای شما آماده میشود پس برای کارهای مثل عکاسی کودک یا عکاسی عروس که نیاز به یک نور نرم داریم یک سافت بزرگ واقعا ایده ال یک عکاس است .ولی به این نکته توجه داشته باشید که هر سافت باکسی که بزرگتر است مطمئنا یک نور نرم تر تولید نمیکند یک سافت باکس استاندارد سافت باکسی است که بتواند نور را در تمام قسمت های خودش به یک اندازه پخش کند در غیر اینصورت نمیتوان مساحت را ملاک آن سافت باکس قرار داد.

 


در هنگام خرید به عمق سافت باکس ها و جای دیفیوزر داخلی ان دقت کنید چون اگر یک سافت باکس بزرگ عمق خوبی نداشته باشد نمیتواند نورا به خوبی در کناره هایش پخش کند و از برداشتن دیفیوزر داخلی سافت باکس خودداری کنید چون با اینکار نور فلاش در وسط سافت باکس بصورت نقطه ای جمع میشود و نور تیزتز میشود. 

 

 

                    

 

 

 

 

برگشت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آموزش عکاسی, آموزش عکاسی دیجیتال, آموزش نورپردازی, آموزشگاه عکاسی, آموزشگاه عکاسی دیجیتال, آموزشگاه نورپردازی, دوره آموزش عکاسی, دوره جامع عكاسي, دوره عکاسی, فیگور, مدلینگ

 

آموزش عکاسی مجید نصیری در فیسبوک آموزش عکاسی مجید نصیری در اینستاگرام

  

All Right Reserved 2013,Majid Nasiri , Design by www.adco.ir

Link Require Resolution 1024×768 or Higher

www.MajidNasiri.ir

پویایی و حرکت