آموزش عکاسی, آموزش نورپردازی, اموزش عکاسی پرتره, اموزشگاه عکاسی صنعتی

برنامه های آموزش عکاسی و آموزش نورپردازی و زیرمجموعه های آن به صورتی است که هنرجویان در یک دوره کاملا کاربردی و حرفه ای شرکت میکنند. آموزش عکاسی, آموزشگاه عکاسی, آموزشگاه نورپردازی

دوره های آمورش عکاسی

آموزش عکاسی از نوزاد » آموزش عکاسی, آموزش نورپردازی, اموزش عکاسی پرتره, اموزشگاه عکاسی صنعتی
 

آموزش عکاسی دیجیتال

آموزش عکاسی
آموزش عکاسی دیجیتال آموزش عکاسی

  آموزش عکاسی

آموزش عکاسی و نورپردازی » اخبار و مقالات » عكاسي » آموزش عکاسی از نوزاد

آموزش عکاسی از نوزاد׀ آموزش عکاسی از نوزاد

 

 

 

 

 

آموزش عکاسی از نوزاد


سعی کنید برای اینکه عکسهای بهتری ثبت کنید از نوزادان زیر دو هفته استفاده کنید که آرامش بیشتری دارند در این حالت عکاس بهتر میتواند بدن کودک را فرم دهد. 

 

 

                                                  

 

 

از رنگ های روشن و شاد برای کودکان استفاده کنید تا با روحیه کودک منماسبت داشته باشد از لنزهای با فاصله کانونی برابر با دو برابر فتپاصله نرمال دوربین استفاده کنید که بتوانید بدون اینکه نیاز باشد به کودکان  نزدیک شوید تا صورت آنها دفرمه شود عکاسی کنید.

 

 

 

                                     

 

 

از قسمتهای مختلف بدن نوزاد عکس بگیرید برای اینکار بهتر است از لنزهای ماکرو استفاده کنید و اگر نمیخواید زیاد هزینه کنید میتوانید از فیلترهای کلوزآپ استفاده کنید با کمک این فیلترها میتوانید به اجزای بدن سوژه نزدیک شوید تا چزئیات را به خوبی ثبت کنید.

 

                                   

 

در تظیمات دوربین همیشه به این نکته توجه داشته باشید که بهترین لنز برای کودکان لنزهای با قابلیت دیافراگم های باز است از این رو سعی کنید از بازترین دریچه دیافراگم برای نوزادان استفاده کنید که خطوط در فورگراند و بکگراند به صورت نرم وغیر واضح دیده شود اگر از کودکی عکس میگیرید که حرکت زیادی دارد مد فوکوس خود را بر روی فوکوس پیوسته یا Al servo تنظیم کنید تا سرعت فوکوس بالاتر باشد. قفل فوکوس در مورد کودکان واقعا کار اشتباهیست چون ممکن است بعد از قفل فوکوس کودک کوچکترین حرکتی کند  و از فوکوس خارج شود.

 

 

                                   

 

 

 

 

برگشت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آموزش عکاسی, آموزش عکاسی دیجیتال, آموزش نورپردازی, آموزشگاه عکاسی, آموزشگاه عکاسی دیجیتال, آموزشگاه نورپردازی, دوره آموزش عکاسی, دوره جامع عكاسي, دوره عکاسی, فیگور, مدلینگ

 

آموزش عکاسی مجید نصیری در فیسبوک آموزش عکاسی مجید نصیری در اینستاگرام

  

All Right Reserved 2013,Majid Nasiri , Design by www.adco.ir

Link Require Resolution 1024×768 or Higher

www.MajidNasiri.ir

پویایی و حرکت